Evening photoshoot with Yongnuo YN300 II i YN216
Zdjęcia wieczorem to nie lada wyzwanie, ze względu na warunki oświetleniowe. Ale znalazłam na to fajny i tani sposóbSprawdź jaki!
Do tej sesji użyłam 2 lamp Yongnuo YN300 II i YN216, są to panele Led, które dają naprawdę fajne światło. Jestem z tych lamp naprawdę zadowolona, nadadzą sie świetnie do filmów i zdjęć! Można nimi regulować temperaturę i sile światła
W zestawie z każdej tej lampy znajdują sie nakładki rozpraszające światło, a także nadające barwęTrzeba jedynie dokupić baterie Sony, ale bardzo wygodnie sie ich używa.
Daj znać cmyślisz :) Na zdjęciach Aleksandra Jakubowicz.Nie długo pojawia sie duże zmiany na blogu! Planuje zupełnie zmienić szablon i wykupić domenę. Nie mogę sie doczekać!

Photoshoot in the evening is challenging. But I found cheap and easy way to do it. Check this out!
For this photoshoot I used 2 LED panels Yongnuo YN300 II i YN216, which give me a nice soft light. I'm really happy about LED panels, because you can use them for videography and photography. The power and temperature of light is adjustuable.
In the box are 4 gels: blue, orange, red and white. All you need to know, you need to buy Sony battery for those lamps. 
Let me know what you thinking:) 
In frame : Aleksandra Jakubowicz.Now you can subscribe this blog by email, sign now just on right side.

5 komentarzy:

  1. Super efekt i świetne stylizacje ;).

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna sesja, a oświetlenie wieczorem to faktycznie ciężki temat :). Życzę powodzenia w zmianach i w kupnie domeny! Pozdrawiam :).

    OdpowiedzUsuń
  3. Super zdjęcia! Naprawdę trudno jest zrobić dobre zdjęcia gdy robi się ciemno. Takie lampy to dobra inwestycja. Zdjęcia wyszły naprawdę cudownie. Buziaki 😘

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Sylwia G Photography , Blogger